Ordinace pro děti a dorost
MUDr. Alena Šimková

Nepřehlédněte!

MUDr. Alena Šimková, prakt. lékař pro děti a dorost, oznamuje, že ukončuje činnost ve své ordinaci k 31.1.2023 z dů­vodu odchodu do důchodu.

Vzhledem k tomu, že se nepodařilo zajistit pokračování ordinace dalším lékařem, je třeba, aby si rodiče zajistili registraci dětí u jiných pediatrů. Děti v dorostovém věku je možno registrovat u lékařů pro dospělé.

Lékařskou dokumentaci předáme do rukou rodičů proti podpisu do 15.února. Dokumentaci nebudeme zasílat poštou. Nevyzvednutá dokumentace bude předána na Krajský úřad v Jihlavě.

Naše ordinace

Působíme v moderní a prostorné ordinaci vybavené čističkami vzduchu s antibakteriálními filtry. Pro zpříjemnění pobytu dětí před ošetřením jsou k dispozici bohatě vybavené hrací koutky a veselá výzdoba. Naším cílem je zdravé dítě odcházející s úsměvem.

Personální obsazení pracoviště

MUDr. Alena Šimková

Atestovaná lékařka s dlouholetou praxí v oblasti terénní pediatrie, s praxí na chirurgii a ORL, s mnoha lety odslouženými na lékařské službě první pomoci pro děti a dospělé včetně výjezdů se záchrannou službou.

Nositelka diplomu celoživotního vzdělávání.

Marie Kováčová

Dětská sestra s registrací jako všeobecná sestra, s praxí na dětském oddělení a dětské chirurgii, účastnice celoživotního vzděláváni dle platné vyhlášky.